Auto na přání

Máte zájem o auto, které aktuálně nemáme v nabídce? Rádi vám jej seženeme. Dovážíme nebouraná auta se zárukou původu i kvality.

Dovoz aut

Jsme spolehlivým partnerem ve světě ojetých automobilů a vyznáme se ve všech nástrahách, které se mohou při koupi vašeho vytouženého ojetého auta vyskytnout. Proto dovážíme pouze taková auta, která jsme schopni maximálně prověřit a to jak za pomocí osvědčených online databází, tak především při osobní prohlídce. Zaměřujeme se nejen na stav tachometru a pohonné jednotky, ale také na kondici interiéru a karoserie, kterou vždy podrobujeme testu detektoru tloušťky laku. Naše závěry a doporučení rádi sdílíme s vámi i vaším mechanikem, se kterým si můžete vybraný vůz prověřit sami. Na území Brna můžeme vůz nechat zkontrolovat v autorizovaných servisech.

Dražby aut

Zajišťujeme dražby aut na osvědčených portálech a rádi tak vyhovíme vašim konkrétním požadavkům na požadovaný vůz. Následně asistujeme při koupi vybraného auta, které dražbou prošlo, přímo na prodejních místech našich partnerů.
Spolupracujeme s LeasePlan, Arval, ALD Automotive, Volkswagen Financial Services a GR8auctions.

Spolupráce s dalšími autobazary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Enim, molestias. Velit, aut nam, neque vero alias inventore magnam magni similique fugiat praesentium quam iste culpa, incidunt. Tenetur vitae debitis possimus.

IMG_2072

Jan Krobauer

prodejce, přijímací technik

Telefon: 777 550 868 E-mail: