Extra služby

Ušetříme vám čas a zajistíme bezproblémové vyřízení formalit spojených s nákupem, provozem i prodejem automobilu.
Vyřizujeme povinné i havarijní pojištění, STK a mnoho dalšího.

Financování

Zajišťujeme financování nově koupeného vozu leasingem či úvěrem. Celý proces je jednoduchý - vaši žádost zpracují naši odborníci a odešlou ji ke schválení. Zpravidla do třiceti minuti obdržíme vyjádření od vybraného peněžního ústavu. Po konečném odsouhlasení leasingu případně úvěru na nic dalšího nečekáte a odjíždíte svým novým vozem.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Vyřídíme s vámi pojištění, které chrání pojištěného před případnými finančními nároky poškozeného, kterému způsobil škodu provozem svého vozidla. Nabízíme okamžitého převedení vašeho bonusu na nově zakoupený vůz u nás!

STK, emise, evidenční kontroly

Ušetříme vám čas a zajistíme bezproblémové vyřízení povinných formalit spojených s koupí i provozem vozidla. Vyřešíme za vás přípravu auta na STK přímo v našem servisu, měření emisí nebo evidenční kontrolu vozidla.

Registrace vozidla

Nechce se vám ztrácet drahocenný čas vyplňováním formulářů a stáním ve frontě na registru silničních vozidel? Pak tyto formality rádi vyřídíme za vás.

Kontroly najetých km

Ověřujeme skutečný počet najetých km s nezávislou renomovanou společností CEBIA. Taktéž prověřujeme VIN vozu, ověřujeme stáří, stav tachometru, finanční závazky atd.

Certifikát o původu vozu

Na vyžádání zajistíme k jakémukoliv vozidlu osvědčení (tzv. CEBIA report), neboli doklad pravdivosti uváděných údajů o vozidle v pěti základních kategoriích – správnost VIN, rok výroby, kontrola odcizení, finanční závazky a stav tachometru.

IMG_2072

Jan Krobauer

prodejce, přijímací technik

Telefon: 777 550 868 E-mail: