Autoservis

Poskytujeme veškeré servisní a mechanické práce, zajistíme opravu karoserie
i laku a mnoho dalších služeb.

Autoservis

V našem servisním středisku provádí tým zkušených automechaniků opravy vozů Škoda, Volkswagen, Audi, Ford a dalších značek. Pokud hledáte servis, ve kterém vyřídí vše bezstarostně za vás, jste na správné adrese!

Kromě běžných servisních úkonů zajišťujeme i karosářské a lakýrnické práce, měření emisí, přípravy na technické kontroly (STK), montáže autodoplňků a autorádií, montáže zabezpečovacích zařízení, výměny pneumatik, výměny olejů, zvýšení výkonu vašeho vozidla (Xtuning).
V případě potřeby vám zapůjčíme náhradní vozidlo.

 

Pneuservis

Zaručíme vám ten nejlepší kontakt mezi vaším vozidlem a silnicí! Náš pneuservis provádí přezouvání pneumatik s důrazem na kvalitní vyvážení a kontrolu. Zvládneme vyměnit pneumatiku na kole až do velikosti 20".

Příprava aut na STK, emise a evidenční kontrolu

Ušetříme vám čas a zajistíme bezproblémové vyřízení povinných formalit spojených s koupí i provozem vozidla. Vyřešíme za vás přípravu auta na STK přímo v našem servisu, měření emisí nebo evidenční kontrolu vozidla.

Xtuning

Nechte si snížit spotřebu a zvýšit výkon vašeho auta! Přímo v našem servisním středisku zajišťujeme softwarovou úpravu vozidel (chiptuning) prováděnou osvědčenou firmou Xtuning, která je na českém trhu již více jak 16 let a nabízí doživotní záruku na přehrání SW zdarma.

 

IMG_2072

Jan Krobauer

prodejce, přijímací technik

Telefon: 777 550 868 E-mail: