Výkup vozů

Oceníme a vykoupíme váš vůz a zaplatíme vám nejvyšší možnou výkupní cenu.
Peníze od nás můžete získat ihned i v hotovosti a přebíráme garanci za vůz vůči budoucímu majiteli.

Za hotové

Zaplatíme vám nejvyšší možnou výkupní cenu a peníze vám dáme ihned i v hotovosti. Přebíráme garanci za vůz vůči budoucímu majiteli. Pokud máte kupce, kterému chcete prodat svůj vůz a který nemá dostatek peněz, nabízíme možnost zprostředkování financování takové koupě.

Komisní prodej

Zajišťujeme komisní prodej, při kterém zůstává vozidlo ve vašem majetku až do okamžiku prodeje novému majiteli.
Takový vůz musí mít platnou STK, dobrý technický stav a čistý exteriér i interiér.
Vaše vozidlo je umístěno na hlídané prodejní ploše Auto Com Brno. Tato plocha je pojištěna proti krádeži a živlům.

Součástí komisního prodeje je inzerce vašeho vozu na našich internetových stránkách autocombrno.cz a dalších známých a často navštěvovaných serverech jako je TIPCars, Cars CZ, Anonce. Dále vozidla zviditelňujeme v novinách a akčních letácích.

Za zprostředkování komisního prodeje si účtujeme procentuální provizi.

Virtuální prodej

Rádi by jste prodali svůj vůz, ale potřebujete s ním ještě jezdit nebo jej nechcete nechat stát na prodejní ploše? Pak je pro Vás ideální virtuální prodej. Vozidlo ve virtuálním prodeji nemusí stát na naší prodejní ploše. V případě zprostředkování prodeje Vás oslovíme a dohodneme s Vámi předvedení vozu zákazníkovi. Vaše vozidlo budeme inzerovat na našich internetových stránkách www.autocombrno.cz a dalších známých a často navštěvovaných serverech jako je TIPCars, Cars CZ, atd. Dále vozidla zviditelňujeme v novinách akčních letácích. Za virtuální prodej zaplatíte jednorázový poplatek 1.000 Kč za zaevidování vozidla a umístění do inzerce a s vozem jezdíte stále dál.

Nákup protiúčtem

Váš starý vůz lze použít jako protihodnota nebo akontace na nově vybraný vůz. Vyhnete se možným problémům spojených s prodejem a koupí vozu. Převezmeme za Vás veškeré právní i technické záruky.

Doplacení vašeho úvěru

Dokážeme odkoupit Vaše vozidlo i když je na úvěr nebo leasing.

IMG_2072

Jan Krobauer

prodejce, přijímací technik

Telefon: 777 550 868 E-mail: